Wijnkoelunit SPK wijnkoelunit

Wijnkoelunit SPK wijnkoelunit

Wijnkoelunit SPK wijnkoelunit

Wijnkoelunit voor iedere ruimte

Splitkoelunit SPK voor wijnkelder koeling

SPK Wijnkoelunit

Niets is zo belangrijk voor uw wijn als een goede temperatuur. De SPK wijnkoelunit van EuroCave verzorgt dat. Deze wijnkoelunit reguleerd de temperatuur in uw wijnkelder perfect, en omdat de SPK wijnkoelunit uit twee delen bestaan, kan deze wijnkoelunit in vrijwel iedere situatie geplaatst worden. De ideale wijnkoelunit voor iedere wijnkelder.

Splitkoelunit binnenunit in wijnkelder Splitkoelunit buitenunit voor wijnkelder koeling
 
Modellen SPK wijnkelder koeling
Algemeen: SPK 40 SPK 65 SPK 85
Capaciteit*: Tot 40 m3 Tot 65 m3 Tot 85 m3
Temperatuurinstellingen: 12-18oC 12-18oC 12-18oC
Buitentemperatuur: -10-43oC -10-43oC -10-43oC
Luchthoeveelheid: 780 m3/u 880 m3/u 1660 m3/u
Wandplaatsing: Ja Ja Nee
Plafondplaatsing: Ja Ja Ja
Afmetingen binnenunit (h x b x d): 199 x 990 x 655 199 x 990 x 655 240 x 1660 x 700
Gewicht binnenunit in kg.: 28 28 48
Geluidsniveau binnenunit: 37/46 dB 41/49 dB 37/45 dB
Afmetingen buitenunit (h x b x d): 535 x 695 x 250 535x 780 x 250 650 x 830 x 320
Gewicht buitenunit in kg: 32 35 58
Geluidsniveau buitenunit: 46 dB 47 dB 53 dB
Koelvloeistof: R 134a (CFK-vrij) R 134a (CFK-vrij) R 134a (CFK-vrij)
Verbruik:
Netspanning: 230 V 50Hz 230 V 50Hz 230 V 50Hz
Elektrisch vermogen (Watt): 1240 1390 4050
Installatie
Werking van de SPK wijnkoeler.De SPK wijnkoelunits bestaan uit twee delen, die onderling zijn verbonden door leidingen. Dit biedt meerdere mogelijkheden voor plaatsing in vergelijking met de INOA wijnklimaatregelaar, omdat een aangrenzende ruimte niet nodig is. Zo kunt u de binnenunit bevestigen aan de muur of het plafond en de buitenunit in iedere ruimte plaatsen. Met een weersbestendige omkasting kunt u de unit zelfs buitenshuis plaatsen.

Voor een goede werking van de SPK wijnkoelunit is het essentieel dat de ruimte die u wilt gebruiken goed geïsoleerd is. Traditionele bouwmaterialen zoals steen, beton of baksteen isoleren slecht en zaken als ramen, warmwaterleidingen of vloerverwarming kunnen het klimaat in uw wijnkamer ernstig verstoren. Als uw kamer niet goed wordt geïsoleerd, is het mogelijk dat het verbruik van de SPK wijnkoelunit hoger uitvalt dan aangegeven.

Om een goede isolatie te realiseren, raden wij het gebruik van polystyreen aan, of een ander isolatiemiddel met een warmtegeleiding van 0,030?. Een laag van 80 mm is in veel gevallen voldoende. Indien u meer wilt weten over het isoleren van uw wijnkamer, kunt u contact opnemen met uw EuroCave-adviseur.
Technologie
Een wijnkoeling voor uw wijnkelder moet uiteraard aan de hoogste eisen voldoen. Iedere wijncollectie is immers waardevol en verdient een goede bescherming. Daarbij zijn niet alleen kwaliteit en betrouwbaarheid belangrijk, maar ook een eenvoudige bediening en elegant design zijn zaken die u mag verwachten. Dat alles en meer vindt u terug in de SPK wijnkoelunits.

 

De buitenunit van de SPK wijnkoeler. De binnenunit van de SPK wijnkoeler.
Het buitendeel van de SPK Het binnendeel van de SPK

 

Werking temperatuurregeling
Het koelmiddel wordt in een gesloten leidingsysteem rondgepompt. In de binnen- en buitenunit bevindt zich een warmtewisselaar met ventilator. Dankzij een ingenieus principe op basis van verandering van druk en temperatuur ontstaat een koeleffect binnen. Door de luchtcirculatie over de warmtewisselaar binnen, wordt er warmte onttrokken aan de binnenlucht en via het leidingsysteem naar buiten afgevoerd.

Bediening
Om de bediening van uw SPK wijnkoeler zo eenvoudig mogelijk te maken, wordt het systeem geleverd met een wandbediening en een infrarood afstandsbediening. Zo past u alle instellingen van de unit snel aan zonder de rust van uw wijn onnodig te verstoren.

 

Afstandsbediening van de SPK wijnkoeler. Functies afstandsbediening:
- Instellen ventilatorsnelheid
- Instellen 'set'-temperatuur
- Luchtrichting instelbaar
De wandbediening van de SPK wijnkoeler.

Functies wandbediening:
- Digitale weergave van de gemeten ruimtetemperatuur
- Instelbare maximum compressorcyclus
- Elektronische antipendel
- Batterij leeg-indicatie
Brochure en prijzen

brochureMeer weten over onze producten? Dan kunt u geheel vrijblijvend onze brochure met prijslijst downloaden of aanvragen. Klik hier.

 

 

 

 

 

Bekijk ook eens onze andere producten:

INOA klimatisering Wijnrekken Wijnkast op maat Wijnklimaatkasten
Wijnkelder koeling INOA Wijnrekken van EuroCave Wijnwand op maat Wijnkasten van EuroCave
Het ideale kelderklimaat Voor de inrichring Uw wijnkelder op maat Tot 250 flessen

  

Brochure aanvragen

Vrijblijvend een brochure met prijslijst downloaden of aanvragen? Klik hier...

brochure wijnkasten en wijnrekken

Offerte wijnkelder koeling

Wilt u weten welk product voor u geschikt is? Beantwoord dan deze vragen en ontvang vrijblijvend een offerte.

Offerte wijnkelder koeling aanvragen...

Showroom en contact

Belt u voor vragen: 0416-344400

Of stuur een e-mail.

Wilt u ons bezoeken? Klik hier.

EuroCave Blog

Wijnkoelunit SPK wijnkoelunit - Wijnkoelers voor beperkte ruimtes. Niets is zo belangrijk voor uw wijn als een goede temperatuur. De SPK wijnkoelers van EuroCave verzorgen dat.